Naar woningaanbod
Vrijstaande woning Het Smiske
- In ontwikkeling
- Nog 2 beschikbaar
Impressie bouwnummers 44 (fase 1)
De Leeuwenhoeve is een van de pareltjes van het plan: een statige vrijstaande villa op de mooiste plekjes en meest royale kavels. Bijzonder is de ligging van de woning op het perceel, waardoor de entree midden in de brede voorgevel ligt, een indrukwekkend welkom. De charmante kastanjebruine gevel met uitgebouwde topgevel, symmetrische raampartijen en sierlijke luiken geven de woning een statige maar ook landelijke uitstraling. Via de oprit met ruimte voor twee auto’s bereik je de extra brede geïsoleerde berging, die direct aan de woning grenst.
Binnen draait alles om ruimte en licht. De leefkeuken en de royale woonkamer, voorzien van een grote erker, bieden volop woonplezier. In de erker creëer je een knusse zithoek met zicht op het levendige straatbeeld, terwijl de achterzijde van de woning met grote raampartijen en dubbele openslaande tuindeuren zorgen voor een zee aan daglicht en verbinding met de tuin. Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, een separaat toilet en een complete badkamer met daglicht, inloopdouche, dubbele wastafel en ligbad. De tweede verdieping is zeer ruim en biedt in de optiesfeer volop mogelijkheden om extra kamers te realiseren.
De woning is bovendien op vele manieren uit te breiden naar jouw wensen: kies voor een uitbouw en creëer een nog grotere leefkeuken, een royale eetkamer of extra kantoor- of speelruimte. Ook de berging kan deels bij de woning worden betrokken voor nog meer leefruimte. De perfecte gezinswoning!
De Leeuwenhoeve is een van de pareltjes van het plan: een statige vrijstaande villa op de mooiste plekjes en meest royale kavels. Bijzonder is de ligging van de woning op het perceel, waardoor de entree midden in de brede voorgevel ligt, een indrukwekkend welkom. De charmante kastanjebruine gevel met uitgebouwde topgevel, symmetrische raampartijen en sierlijke luiken geven de woning een statige maar ook landelijke uitstraling. Via de oprit met ruimte voor twee auto’s bereik je de extra brede geïsoleerde berging, die direct aan de woning grenst.
Binnen draait alles om ruimte en licht. De leefkeuken en de royale woonkamer, voorzien van een grote erker, bieden volop woonplezier. In de erker creëer je een knusse zithoek met zicht op het levendige straatbeeld, terwijl de achterzijde van de woning met grote raampartijen en dubbele openslaande tuindeuren zorgen voor een zee aan daglicht en verbinding met de tuin. Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, een separaat toilet en een complete badkamer met daglicht, inloopdouche, dubbele wastafel en ligbad. De tweede verdieping is zeer ruim en biedt in de optiesfeer volop mogelijkheden om extra kamers te realiseren.
De woning is bovendien op vele manieren uit te breiden naar jouw wensen: kies voor een uitbouw en creëer een nog grotere leefkeuken, een royale eetkamer of extra kantoor- of speelruimte. Ook de berging kan deels bij de woning worden betrokken voor nog meer leefruimte. De perfecte gezinswoning!
- Geïsoleerde extra brede berging.
- 2 parkeerplaatsen naast elkaar op eigen oprit.
- Statige brede woning met uitgebouwde topgevel.
- Kastanjebruin genuanceerde gevel met landelijke luiken.
- Op diverse manieren naar eigen woonsmaak uit te breiden.
Woningtype informatie
Bouw
| Feature | Value |
|---|---|
| Soort woning | Vrijstaande woning |
| Deelproject | De Oorsprong - Fase 2 |
| Voorlopig energielabel | A++++ |
| Zonnepanelen | Ja |
| Warmtepomp | lucht/water |
Indeling
| Feature | Value |
|---|---|
| Extra kamer mogelijk? | Nee |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Badkamer niveau | Topline |
| Keuken niveau | Luxe |
| Parkeergelegenheid | 2 |
Oppervlakte
| Feature | Value |
|---|---|
| Woonopp. ca. | 173 m² |
| Kavelopp. ca. | 360 m² - 387 m² |
| Beukmaat | 6.3 m |
| Berging | Ja |
Tuin
| Feature | Value |
|---|---|
| Niveau tuin | Aangepast |
| Tuinligging | Zuid-west, Zuid |
| Tuindiepte ca. | 10.2 - 11.4 m |
| Tuinbreedte ca. | 15.5 m |