Naar woningaanbod
Twee-onder-een-kap woning XL - dwarskap
- In ontwikkeling
- Nog 1 beschikbaar
De twee-onder-een-kapwoning XL met dwarskap is een echte blikvanger. De karakteristieke dwarskap in combinatie met een terracotta gemeleerde gevel geeft de woning een stijlvolle uitstraling én zorgt voor extra licht en ruimte op de tweede verdieping. Met verschillende gevelontwerpen en kleuren krijgt elke woning bovendien een eigen karakter.
De woning ligt op een royaal perceel en beschikt over een oprit met ruimte voor twee auto’s. De geïsoleerde berging grenst direct aan de woning en kan optioneel deels bij de woning worden betrokken – ideaal als speelkamer, werkruimte of bijkeuken.
Binnen ervaar je het voordeel van de extra brede opzet. De lichte woonkamer aan de voorzijde met grote raampartijen vormt een fijne leefruimte, terwijl de open keuken aan de achterzijde direct in verbinding staat met de tuin via openslaande tuindeuren.
Op de eerste verdieping vind je drie ruime slaapkamers, een separaat toilet en een complete badkamer met ligbad, inloopdouche en wastafel. De tweede verdieping biedt dankzij de dwarskap volop mogelijkheden voor een extra kamer, werkplek of hobbyruimte.
Pluspunten:
De woning ligt op een royaal perceel en beschikt over een oprit met ruimte voor twee auto’s. De geïsoleerde berging grenst direct aan de woning en kan optioneel deels bij de woning worden betrokken – ideaal als speelkamer, werkruimte of bijkeuken.
Binnen ervaar je het voordeel van de extra brede opzet. De lichte woonkamer aan de voorzijde met grote raampartijen vormt een fijne leefruimte, terwijl de open keuken aan de achterzijde direct in verbinding staat met de tuin via openslaande tuindeuren.
Op de eerste verdieping vind je drie ruime slaapkamers, een separaat toilet en een complete badkamer met ligbad, inloopdouche en wastafel. De tweede verdieping biedt dankzij de dwarskap volop mogelijkheden voor een extra kamer, werkplek of hobbyruimte.
Pluspunten:
- Extra brede woning met veel lichtinval
- Dwarskap voor extra ruimte op de tweede verdieping
- Royale kavel met twee parkeerplaatsen op eigen oprit
- Geïsoleerde berging (optioneel bij woning te betrekken)
Woningtype informatie
Bouw
| Feature | Value |
|---|---|
| Soort woning | Twee-onder-een-kapwoning |
| Deelproject | De Oorsprong - Fase 2 |
| Voorlopig energielabel | A++++ |
| Zonnepanelen | Ja |
| Warmtepomp | lucht/water |
Indeling
| Feature | Value |
|---|---|
| Extra kamer mogelijk? | Nee |
| Aantal slaapkamers | 4 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Badkamer niveau | Topline |
| Keuken niveau | Luxe |
| Parkeergelegenheid | 2 |
Oppervlakte
| Feature | Value |
|---|---|
| Woonopp. ca. | 165 m² |
| Kavelopp. ca. | 296 m² |
| Beukmaat | 6 m |
| Berging | Ja |
Tuin
| Feature | Value |
|---|---|
| Niveau tuin | Aangepast |
| Tuinligging | Zuid-oost |
| Tuindiepte ca. | 14 m |
| Tuinbreedte ca. | 10.5 m |