Naar woningaanbod
Twee-onder-een-kap woning XL
- In ontwikkeling
- Nog 7 beschikbaar
Impressie bouwnummers 89 t/m 94.
De twee-onder-een-kapwoning XL is met zijn extra brede en slimme indeling een ware droomwoning voor ieder gezin. Deze woningen hebben verschillende gevelontwerpen en kleuren, waarin altijd een variant past bij jouw smaak. De woningen staan op royale percelen, waar twee auto’s op de eigen oprit kunnen. Daarnaast beschik je over een geïsoleerde berging die direct grenst aan de woning. In de optiesfeer kun je deze zelfs deels bij de woning betrekken. Ideaal als speelkamer, werkplek of bijkeuken.
Binnen is de trap is netjes weggewerkt in de entreehal, die toegang geeft tot de ruime woonkamer en open leefkeuken met openslaande deuren naar de heerlijke achtertuin. Op de eerste verdieping vind je drie ruime slaapkamers, een separaat toilet en een complete badkamer met ligbad, inloopdouche en wastafel. De tweede verdieping is vrij indeelbaar en biedt volop ruimte voor een hobbykamer, werkkamer of speelzolder.
Gevelkleur:
De twee-onder-een-kapwoning XL is met zijn extra brede en slimme indeling een ware droomwoning voor ieder gezin. Deze woningen hebben verschillende gevelontwerpen en kleuren, waarin altijd een variant past bij jouw smaak. De woningen staan op royale percelen, waar twee auto’s op de eigen oprit kunnen. Daarnaast beschik je over een geïsoleerde berging die direct grenst aan de woning. In de optiesfeer kun je deze zelfs deels bij de woning betrekken. Ideaal als speelkamer, werkplek of bijkeuken.
Binnen is de trap is netjes weggewerkt in de entreehal, die toegang geeft tot de ruime woonkamer en open leefkeuken met openslaande deuren naar de heerlijke achtertuin. Op de eerste verdieping vind je drie ruime slaapkamers, een separaat toilet en een complete badkamer met ligbad, inloopdouche en wastafel. De tweede verdieping is vrij indeelbaar en biedt volop ruimte voor een hobbykamer, werkkamer of speelzolder.
- Geïsoleerde berging
- 2 parkeerplaatsen op eigen oprit
Gevelkleur:
- Aarde-rood gemêleerd: bnr. 51 en 52
- Ivoorwit gekeimd: bnr. 63, 64, 89 en 90
- Kastanjebruin genuanceerd: bnr. 93
Woningtype informatie
Bouw
| Feature | Value |
|---|---|
| Soort woning | Twee-onder-een-kapwoning |
| Deelproject | De Oorsprong - Fase 2 |
| Voorlopig energielabel | A++++ |
| Zonnepanelen | Ja |
| Warmtepomp | lucht/water |
Indeling
| Feature | Value |
|---|---|
| Extra kamer mogelijk? | Nee |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Badkamer niveau | Topline |
| Keuken niveau | Luxe |
| Parkeergelegenheid | 2 |
Oppervlakte
| Feature | Value |
|---|---|
| Woonopp. ca. | 158 m² |
| Kavelopp. ca. | 259 m² - 290 m² |
| Beukmaat | 6 m |
| Berging | Ja |
Tuin
| Feature | Value |
|---|---|
| Niveau tuin | Aangepast |
| Tuinligging | Noord-oost, Zuid-west, Zuid-oost |
| Tuindiepte ca. | 10.2 - 14 m |
| Tuinbreedte ca. | 9.1 m |