Naar woningaanbod
Twee-onder-een-kap woning
- In ontwikkeling
- Nog 7 beschikbaar
Impressie bouwnummers 63 t/m 68.
Hier woon je groots, met alle ruimte die je je kunt wensen. Deze twee-onder-een-kapwoningen staan op royale kavels en bieden een geïsoleerde berging en twee parkeerplaatsen op de oprit. Er is keuze uit verschillende gevelontwerpen en kleuren, wat zorgt voor een mooi afwisselend straatbeeld.
Binnen geniet je van een lichte woonkamer en open keuken waar je samenkomt met het gezin, terwijl boven genoeg plek is voor 3 ruime slaapkamers en een complete badkamer, die naast de inloopdouche ook voorzien is van een wastafel en toilet. De tweede verdieping is de ideale plek voor een werkkamer of hobbyruimte. Buiten nodigt de grote tuin, die bereikbaar is via de openslaande tuindeuren, uit tot lange zomeravonden en speelplezier voor de kinderen. Een woning die luxe en comfort combineert met het fijne gevoel van thuiskomen.
Hier woon je groots, met alle ruimte die je je kunt wensen. Deze twee-onder-een-kapwoningen staan op royale kavels en bieden een geïsoleerde berging en twee parkeerplaatsen op de oprit. Er is keuze uit verschillende gevelontwerpen en kleuren, wat zorgt voor een mooi afwisselend straatbeeld.
Binnen geniet je van een lichte woonkamer en open keuken waar je samenkomt met het gezin, terwijl boven genoeg plek is voor 3 ruime slaapkamers en een complete badkamer, die naast de inloopdouche ook voorzien is van een wastafel en toilet. De tweede verdieping is de ideale plek voor een werkkamer of hobbyruimte. Buiten nodigt de grote tuin, die bereikbaar is via de openslaande tuindeuren, uit tot lange zomeravonden en speelplezier voor de kinderen. Een woning die luxe en comfort combineert met het fijne gevoel van thuiskomen.
- Geïsoleerde berging grenzend aan woning. Let op: bij bnr. 51 en 52 is de garage enkel 1.2 mtr uit te bouwen.
- 2 parkeerplaatsen op eigen oprit.
- Kastanjebruin genuanceerd: bnr. 49, 68 en 100
- Aarde-rood gemêleerd: bnr. 65, 66, 91 en 92
Woningtype informatie
Bouw
| Feature | Value |
|---|---|
| Soort woning | Twee-onder-een-kapwoning |
| Deelproject | De Oorsprong - Fase 2 |
| Voorlopig energielabel | A++++ |
| Zonnepanelen | Ja |
| Warmtepomp | lucht/water |
Indeling
| Feature | Value |
|---|---|
| Extra kamer mogelijk? | Nee |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Badkamer niveau | Luxe |
| Keuken niveau | Luxe |
| Parkeergelegenheid | 2 |
Oppervlakte
| Feature | Value |
|---|---|
| Woonopp. ca. | 146 m² |
| Kavelopp. ca. | 232 m² - 275 m² |
| Beukmaat | 5.7 m |
| Berging | Ja |
Tuin
| Feature | Value |
|---|---|
| Niveau tuin | Aangepast |
| Tuinligging | Zuid-oost, Oost |
| Tuindiepte ca. | 9.5 - 13.3 m |
| Tuinbreedte ca. | 9.6 m |