Naar woningaanbod
Tussenwoning XL
- In ontwikkeling
- Nog 2 beschikbaar
De tussenwoning XL is royaal van opzet en daarmee perfect voor iedereen die op zoek is naar ruimte, licht en een woning die met hun woonwensen meegroeit. Dankzij de verschillende gevelontwerpen en kleuren is er voor ieder wat wils.
Via de ruime entreehal aan de voorzijde bereik je de keuken met uitzicht op het levendige straatbeeld met vrijstaande woningen en groen. Aan de achterzijde ligt de brede woonkamer met toegang tot de achtertuin. Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers en een complete badkamer met veel daglicht. De tweede verdieping biedt naast de technische ruimte een zee aan vrij indeelbare ruimte: ideaal als speelkamer, hobbyruimte of werkplek, en zelfs uit te breiden tot een extra slaapkamer.
Gevelkleuren:
Via de ruime entreehal aan de voorzijde bereik je de keuken met uitzicht op het levendige straatbeeld met vrijstaande woningen en groen. Aan de achterzijde ligt de brede woonkamer met toegang tot de achtertuin. Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers en een complete badkamer met veel daglicht. De tweede verdieping biedt naast de technische ruimte een zee aan vrij indeelbare ruimte: ideaal als speelkamer, hobbyruimte of werkplek, en zelfs uit te breiden tot een extra slaapkamer.
Gevelkleuren:
- Wit gekeimd: bnr. 46
- Aarde-rood gemêleerd: bnr. 47
Woningtype informatie
Bouw
| Feature | Value |
|---|---|
| Soort woning | Rijwoning |
| Deelproject | De Oorsprong - Fase 2 |
| Voorlopig energielabel | A++++ |
| Zonnepanelen | Ja |
| Warmtepomp | lucht/water |
Indeling
| Feature | Value |
|---|---|
| Extra kamer mogelijk? | Nee |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Badkamer niveau | Luxe |
| Keuken niveau | Luxe |
| Parkeergelegenheid | 0 |
Oppervlakte
| Feature | Value |
|---|---|
| Woonopp. ca. | 119 m² |
| Kavelopp. ca. | 128 m² |
| Beukmaat | 5.4 m |
| Berging | Nee |
Tuin
| Feature | Value |
|---|---|
| Niveau tuin | Aangepast |
| Tuinligging | Zuid-oost |
| Tuindiepte ca. | 9.2 - 10.7 m |
| Tuinbreedte ca. | 5.4 m |