Naar woningaanbod
Tussenwoning L
- In ontwikkeling
- Nog 6 beschikbaar
Impressie bouwnummer 72 t/m 79.
In deze tussenwoning voel je je direct thuis. Met variatie in gevelontwerpen en kleuren ontstaat er een levendig en afwisselend straatbeeld. Geen woning is hetzelfde en er is altijd een variant die bij jou past. Binnen geniet je van een keuken aan de voorzijde en een brede woonkamer aan de achterzijde, met toegang tot de tuin: de perfecte plek voor gezelligheid en ontspanning. Via de open trap in de woonkamer bereik je de eerste verdieping met drie slaapkamers en een complete badkamer. Op de tweede verdieping vind je naast de technische ruimte een vrij indeelbare ruimte, ideaal als speelkamer, hobbykamer of werkplek.
Gevelkleur:
• Rood gemêleerd: bnr. 73 en 74
• Terracotta gemêleerd: bnr. 77
• Kastanjebruin genuanceerd: bnr. 78
In deze tussenwoning voel je je direct thuis. Met variatie in gevelontwerpen en kleuren ontstaat er een levendig en afwisselend straatbeeld. Geen woning is hetzelfde en er is altijd een variant die bij jou past. Binnen geniet je van een keuken aan de voorzijde en een brede woonkamer aan de achterzijde, met toegang tot de tuin: de perfecte plek voor gezelligheid en ontspanning. Via de open trap in de woonkamer bereik je de eerste verdieping met drie slaapkamers en een complete badkamer. Op de tweede verdieping vind je naast de technische ruimte een vrij indeelbare ruimte, ideaal als speelkamer, hobbykamer of werkplek.
Gevelkleur:
• Rood gemêleerd: bnr. 73 en 74
• Terracotta gemêleerd: bnr. 77
• Kastanjebruin genuanceerd: bnr. 78
Woningtype informatie
Bouw
| Feature | Value |
|---|---|
| Soort woning | Rijwoning |
| Deelproject | De Oorsprong - Fase 2 |
| Voorlopig energielabel | A++++ |
| Zonnepanelen | Ja |
| Warmtepomp | lucht/water |
Indeling
| Feature | Value |
|---|---|
| Extra kamer mogelijk? | Nee |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Badkamer niveau | Luxe |
| Keuken niveau | Luxe |
| Parkeergelegenheid | 0 |
Oppervlakte
| Feature | Value |
|---|---|
| Woonopp. ca. | 112 m² |
| Kavelopp. ca. | 116 m² - 139 m² |
| Beukmaat | 5.1 m |
| Berging | Nee |
Tuin
| Feature | Value |
|---|---|
| Niveau tuin | Aangepast |
| Tuinligging | Noord-west, Zuid-oost |
| Tuindiepte ca. | 9.1 - 14.4 m |
| Tuinbreedte ca. | 5.1 m |