Naar woningaanbod
Tussenwoning
- In ontwikkeling
- Nog 4 beschikbaar
Deze tussenwoning is de perfecte start voor wie comfortabel en praktisch wil wonen. Compact van opzet, maar verrassend compleet – ideaal voor starters of een 1- à 2-persoonshuishouden.
De woonkamer ligt aan de tuinzijde en vormt een fijne, lichte leefruimte. Aan de voorzijde kijk je vanuit de keuken uit over een rustige, groene wijk. Een prettige combinatie van binnen en buiten. De gevelkleur van deze 4 woningen is aarde-rood gemêleerd.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee royale slaapkamers over de volle breedte van de woning en een complete badkamer. De tweede verdieping biedt een technische ruimte met voorzieningen voor wasmachine en droger én een vrij indeelbaar gedeelte. Perfect als werkplek, hobbyruimte of extra kamer.
Woningtype informatie
Bouw
| Feature | Value |
|---|---|
| Soort woning | Rijwoning |
| Deelproject | De Oorsprong - Fase 2 |
| Voorlopig energielabel | A++++ |
| Zonnepanelen | Ja |
| Warmtepomp | Ventilatiewarmtepomp |
Indeling
| Feature | Value |
|---|---|
| Extra kamer mogelijk? | Nee |
| Aantal slaapkamers | 2 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Badkamer niveau | Luxe |
| Keuken niveau | Luxe |
| Parkeergelegenheid | 0 |
Oppervlakte
| Feature | Value |
|---|---|
| Woonopp. ca. | 98 m² |
| Kavelopp. ca. | 91 m² |
| Beukmaat | 4.5 m |
| Berging | Nee |
Tuin
| Feature | Value |
|---|---|
| Niveau tuin | Aangepast |
| Tuinligging | Noord-west |
| Tuindiepte ca. | 7.5 - 9.1 m |
| Tuinbreedte ca. | 4.5 m |