Naar woningaanbod
Levensloopbestendige twee-onder-een-kap woning
- In ontwikkeling
- Nog 6 beschikbaar
Welkom in deze prachtige levensloopbestendige twee-onder-een-kapwoning. Met een slaapkamer en badkamer op de begane grond biedt deze woning alles wat je nodig hebt voor comfortabel wonen, nu én in de toekomst. Parkeren kan op eigen terrein en de berging is ideaal voor de (elektrische) fietsen en overige opslag.
Je komt binnen in de hal, met hieraan het toilet en een handige ruimte voor de wasmachine en wasdroger. De woonkamer en open keuken zijn heerlijk licht door de grote raampartijen. In de woonkamer bevindt zich ook een praktische trapkast voor bergruimte. Vanuit de woonkamer bereik je de ruime slaapkamer, verbonden met de badkamer en met deur naar de achtertuin. Op de verdieping kun je een extra kamer creëren, waarbij de dakkapel voor extra licht en ruimte zorgt. Wordt dit een extra slaapkamer, hobbyruimte of wellicht de logeerkamer voor de (klein)kinderen?
• Volledig woonprogramma op begane grond
• Parkeerplek op eigen terrein
• Berging met plek voor de (elektrische) fietsen en meer
• Extra lichte en ruime verdieping door de dakkapel
Gevelkleuren:
Je komt binnen in de hal, met hieraan het toilet en een handige ruimte voor de wasmachine en wasdroger. De woonkamer en open keuken zijn heerlijk licht door de grote raampartijen. In de woonkamer bevindt zich ook een praktische trapkast voor bergruimte. Vanuit de woonkamer bereik je de ruime slaapkamer, verbonden met de badkamer en met deur naar de achtertuin. Op de verdieping kun je een extra kamer creëren, waarbij de dakkapel voor extra licht en ruimte zorgt. Wordt dit een extra slaapkamer, hobbyruimte of wellicht de logeerkamer voor de (klein)kinderen?
• Volledig woonprogramma op begane grond
• Parkeerplek op eigen terrein
• Berging met plek voor de (elektrische) fietsen en meer
• Extra lichte en ruime verdieping door de dakkapel
Gevelkleuren:
- Wit gekeimd: Bnr 80. 81, 84 en 85
- Aarde-rood gemêleerd: Bnr 82 en 83
Woningtype informatie
Bouw
| Feature | Value |
|---|---|
| Soort woning | Twee-onder-een-kapwoning |
| Deelproject | De Oorsprong - Fase 2 |
| Voorlopig energielabel | A++++ |
| Zonnepanelen | Ja |
| Warmtepomp | lucht/water |
Indeling
| Feature | Value |
|---|---|
| Extra kamer mogelijk? | Ja |
| Aantal slaapkamers | 2 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Badkamer niveau | Luxe |
| Keuken niveau | Luxe |
| Parkeergelegenheid | 1 |
Oppervlakte
| Feature | Value |
|---|---|
| Woonopp. ca. | 112 m² |
| Kavelopp. ca. | 218 m² - 232 m² |
| Beukmaat | 5.4 m |
| Berging | Nee |
Tuin
| Feature | Value |
|---|---|
| Niveau tuin | Aangepast |
| Tuinligging | Noord-west |
| Tuindiepte ca. | 8.9 m |
| Tuinbreedte ca. | 9.9 m |