Naar woningaanbod
Hoekwoning XL - special
- In ontwikkeling
- Nog 3 beschikbaar
Impressie bouwnummers 45 t/m 48.
De Hoekwoning XL Special in uitsluitend in fase 2 en is een ruime gezinswoning met nét dat beetje extra. Er zijn slechts drie woningen beschikbaar, elk met een eigen gevelsteen – zo kies je een uitstraling die bij jou past.
Met circa 120 m² woonoppervlakte en een aangrenzende berging heb je volop ruimte. Ideaal als extra werkplek, speelkamer of hobbyruimte.
De indeling is praktisch en licht: een ruime keuken aan de voorzijde en een lichte woonkamer aan de achterzijde met openslaande tuindeuren naar de tuin. Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers en een complete badkamer. Bouwnummer 45 heeft als extra een slaapkamer met Frans balkon aan de voorzijde. De tweede verdieping is vrij indeelbaar.
Gevelsteen kleuren:
- Wit gekeimd: Bnr 45
- Aarde-rood gemêleerd : Bnr 48
- Terracotta gemêleerd: Bnr 76
Woningtype informatie
Bouw
| Feature | Value |
|---|---|
| Soort woning | Hoekwoning |
| Deelproject | De Oorsprong - Fase 2 |
| Voorlopig energielabel | A++++ |
| Zonnepanelen | Ja |
| Warmtepomp | lucht/water |
Indeling
| Feature | Value |
|---|---|
| Extra kamer mogelijk? | Nee |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Badkamer niveau | Luxe |
| Keuken niveau | Luxe |
| Parkeergelegenheid | 2 |
Oppervlakte
| Feature | Value |
|---|---|
| Woonopp. ca. | 120 m² |
| Kavelopp. ca. | 208 m² - 231 m² |
| Beukmaat | 5.4 m |
| Berging | Ja |
Tuin
| Feature | Value |
|---|---|
| Niveau tuin | Aangepast |
| Tuinligging | Zuid-oost, Noord-west |
| Tuindiepte ca. | 9.1 - 10.7 m |
| Tuinbreedte ca. | 8.7 m |