Naar woningaanbod
Hoekwoning XL - dwarskap
- In ontwikkeling
- Nog 2 beschikbaar
Impressie bouwnummers 72 t/m 79.
De hoekwoning XL met dwarskap is een echte blikvanger in de wijk. De ivoorwit gekeimde gevel en de grote ramen in de voorgevel geven de woning een moderne, frisse uitstraling. Binnen vind je een ruime keuken aan de voorzijde en een lichte woonkamer aan de achterzijde met openslaande tuindeuren, direct grenzend aan de tuin. Op de eerste verdieping liggen drie slaapkamers en een complete badkamer. Extra bijzonder is de slaapkamer aan de voorzijde met een mooi Frans balkon.
De dwarskap maakt deze woning niet alleen aantrekkelijk van buiten, maar zorgt ook binnen voor extra ruimte en licht. De tweede verdieping biedt daardoor volop mogelijkheden, van extra slaapkamer(s) tot werkplek of hobbyruimte.
De hoekwoning XL met dwarskap is een echte blikvanger in de wijk. De ivoorwit gekeimde gevel en de grote ramen in de voorgevel geven de woning een moderne, frisse uitstraling. Binnen vind je een ruime keuken aan de voorzijde en een lichte woonkamer aan de achterzijde met openslaande tuindeuren, direct grenzend aan de tuin. Op de eerste verdieping liggen drie slaapkamers en een complete badkamer. Extra bijzonder is de slaapkamer aan de voorzijde met een mooi Frans balkon.
De dwarskap maakt deze woning niet alleen aantrekkelijk van buiten, maar zorgt ook binnen voor extra ruimte en licht. De tweede verdieping biedt daardoor volop mogelijkheden, van extra slaapkamer(s) tot werkplek of hobbyruimte.
Woningtype informatie
Bouw
| Feature | Value |
|---|---|
| Soort woning | Hoekwoning |
| Deelproject | De Oorsprong - Fase 2 |
| Voorlopig energielabel | A++++ |
| Zonnepanelen | Ja |
| Warmtepomp | lucht/water |
Indeling
| Feature | Value |
|---|---|
| Extra kamer mogelijk? | Nee |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Badkamer niveau | Luxe |
| Keuken niveau | Luxe |
| Parkeergelegenheid | 0 |
Oppervlakte
| Feature | Value |
|---|---|
| Woonopp. ca. | 125 m² |
| Kavelopp. ca. | 118 m² - 210 m² |
| Beukmaat | 5.4 m |
| Berging | Nee |
Tuin
| Feature | Value |
|---|---|
| Niveau tuin | Aangepast |
| Tuinligging | Noord-west |
| Tuindiepte ca. | 7.5 - 9.7 m |
| Tuinbreedte ca. | 9.5 m |