Naar woningaanbod
Hoekwoning XL
- In ontwikkeling
- Nog 5 beschikbaar
De hoekwoning XL biedt alles wat je zoekt: lekker veel leefruimte, volop lichtinval en een praktische indeling. De keuken is gelegen aan de voorzijde, ideaal om tijdens het koken wat mee te krijgen van de levendigheid op straat. De brede woonkamer met openslaande tuindeuren grenst direct aan de achtertuin, waar de kinderen spelen en jij geniet van de rust. Op de eerste verdieping telt deze woning drie slaapkamers en een complete badkamer. De tweede verdieping is vrij in te delen, ideaal als werkplek of hobbyruimte. Binnen dit woningtype is er een variatie in gevelkleuren, wat elke woning een eigen karakter geeft.
Bij bouwnummer 79 is het optioneel ook mogelijk om voor een aangrenzende berging te kiezen bij de woning. Ideaal voor extra opslag of een werkgelegenheid.
Gevelkleur:
• Kastanjebruin genuanceerd: bnr. 75
• Aarde-rood gemêleerd: bnr. 79 en 98
• Terracotta gemêleerd: bnr. 62 en 95
Bij bouwnummer 79 is het optioneel ook mogelijk om voor een aangrenzende berging te kiezen bij de woning. Ideaal voor extra opslag of een werkgelegenheid.
Gevelkleur:
• Kastanjebruin genuanceerd: bnr. 75
• Aarde-rood gemêleerd: bnr. 79 en 98
• Terracotta gemêleerd: bnr. 62 en 95
Woningtype informatie
Bouw
| Feature | Value |
|---|---|
| Soort woning | Hoekwoning |
| Deelproject | De Oorsprong - Fase 2 |
| Voorlopig energielabel | A++++ |
| Zonnepanelen | Ja |
| Warmtepomp | lucht/water |
Indeling
| Feature | Value |
|---|---|
| Extra kamer mogelijk? | Nee |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Badkamer niveau | Luxe |
| Keuken niveau | Luxe |
| Parkeergelegenheid | 0, 2 |
Oppervlakte
| Feature | Value |
|---|---|
| Woonopp. ca. | 120 m² |
| Kavelopp. ca. | 121 m² - 198 m² |
| Beukmaat | 5.4 m |
| Berging | Nee |
Tuin
| Feature | Value |
|---|---|
| Niveau tuin | Aangepast |
| Tuinligging | Zuid-oost, Noord-west |
| Tuindiepte ca. | 7.5 - 15.9 m |
| Tuinbreedte ca. | 5.4 m |